Unia Europejska

Europejski Fundusz

Rozwoju Regionalnego

+48 67 214-33-44

Meble pod wymiar Poznań Piła okolice

Biorąc pod uwagę tak wielkie znaczenie, muszą Państwo brać pod uwagę fakt, iż meble kuchenne muszą być zaprojektowane zgodnie z zasadami ergonomii i przede wszystkim charakteryzować się wysoką trwałością.

Wykonywane przez nas meble mogą mieć dowolny kształt, dzięki czemu możemy je dopasować do każdego wnętrza.

Mają Państwo możliwość wyboru spośród laminatów (około 200 dekorów), matowych i błyszczących lakierów wykończeniowych (ponad 1000 odcieni), frontów wykonanych z płyt MDF i PVC, a także szerokiej gamy fornirów oraz szkła.

Meble mogą być wyposażone w elementy z szerokiej gamy systemów wyposażenia wewnętrznego szafek kuchennych, dzięki czemu możemy zaplanować szafki cargo o różnej szerokości i wysokości. Proponujemy również szereg bardzo praktycznych rozwiązań, takich jak szafki obrotowe, szafki na prowadnicach czy systemy narożnych zabudowanych szafek ze specjalnymi systemami otwierania.

Istotnym elementem wnętrza każdej kuchni jest oświetlenie mebli, dlatego też w naszej ofercie znalazły się różnego rodzaju oświetlenia, rozpoczynająć od listw LED, poprzez oświetlenie punktowe, na podświetlanych wieńcach i cokołach szafek kończąc.

Dlaczego u nas?

10 lat na rynku. Oferujemy 5 lat gwarancji na nasze kuchnie pod wymiar. Zatrudniamy pracowników z 30 letnim doświadczeniem w branży. Posiadamy najnowocześniejszy i najbardziej zaawansowany park maszynowy w okolicy. Wszystkie maszyny sterowane są cyfrowo obrabiają elementy z dokładnością do 0,1 mm Gwarantuje to wysoką jakość i powtarzalność obrabianych elementów. Każda część wykonanej przez nas szafki jest archiwizowana i można ją w każdej chwili odtworzyć według zapisanych parametrów np. gdy ulegnie zużyciu. Realizujemy projekty na całym świecie, nasze meble stoją w apartamentach i domach na ternie Anglii, Francji, Niemiec, Norwegii.

Jak zamówić wymarzoną kuchnię?

Krok 1 – WYBÓR STYLU

Przeglądając galerie na naszej stronie, internecie, prasie branżowej prosimy o wybranie stylu kuchni spełniających Państwa ogólne oczekiwania względem koloru, formy i charakteru. Ze wzgledu na bardzo szerokie możliwości w wyborze wersji kolorystycznych oraz rozwiązań projektowych, pełną ofertę poznają Państwo podczas wizyty w naszej firmie.

Krok 2 – WSTĘPNY PROJEKT I WYCENA

Aby poznać wstępną opinię projektanta na temat możliwości zabudowy Państwa kuchni w oparciu o ofertę naszej firmy oraz orientacyjne ceny zabudowy wystarczy:

  • Wyślij email lub odwiedź nasze biuro  – załącz lub zabierz ze sobą szkic/plan pomieszczenia z uwzględnieniem: długości, szerokości, wysokości, odległości do okien i drzwi, zaznaczenie instalacji, wszelkich wnęk, kominów itp. lub wyślij plan pomieszczenie mailowo. Podczas rozmowy z naszym projektantem poznają Państwo możliwości zabudowy swojej kuchni oraz zupełnie nowe rozwiązania techniczne i estetyczne w przyjaznych opcjach cenowych. Przedstawimy wizualizację państwa kuchni monitorze przy wykorzystaniu jednego z najlepszych na świecie programów do projektowania wnętrz.
  • Umówić się na pomiar – Wystarczy zadzwonić lub wypełnić formularz na stronie, a nasz pracownik przyjedzie wraz z mini wzornikami materiałów i dokona pomiarów oraz zaproponuje optymalne rozwiązania. Następnego dnia wizualizacja Państwa kuchni wraz z wyceną będzie gotowa do zaprezentowania w naszym biurze. Pomiar i wykonanie profesjonalnej wizualizacji jest płatne i ustalane indywidualnie w zależności od wielkości pomieszczenia oraz odległości inwestycji koszt ten jest zwracany przez naszą firmę gdy Klient zdecyduje się zamówić meble.

Krok 3 – ZAMÓWIENIE I DOSTAWA

Po wyborze stylu i zaakceptowaniu ceny zabudowy nasz technik odwiedzi Państwa mieszkanie w celu zdjęcia dokładnych wymiarów pomieszczenia. Na tej podstawie wspólnie z Państwem zostanie przygotowany ostateczny projekt kuchni, ustalona cena mebli i wyposażenia AGD oraz termin dostawy i instalacji. Na życzenie Pomożemy też przy wyborze kolorów ścian, podłóg i aranżacji całego pomieszczenia. Sprzęt agd zakupiony w naszej firmie wraz z meblami zostanie osadzony w meblach i bezpłatnie podłączony do przygotowanej instalacji.

Płatność za zamówienie jest podzielona na 2 części:

  • 50% przy przyjęciu zamówienia
  • 50% przed dostawą mebli – meble do wglądu w naszym zakładzie produkcyjnym lub na bazie podesłanej dokumentacji zdjęciowej

Czas realizacji zamówienia to 3 – 8 tygodni

MASZ PYTANIA?? ZADZWOŃ DO NASZEGO PROJEKTANTA KTÓRY PRZEPROWADZI CIĘ PRZEZ PROCES ZAMÓWIENIA OD “A DO Z” tel.: +48 723 605 380

 

Meble kuchenne pod wymiar Poznań, Piła. Kuchnie na zamówienie Poznań, Piła. Meble pod wymiar Poznań, Piła