Unia Europejska

Europejski Fundusz

Rozwoju Regionalnego

+48 660 491 688

O firmie

3

Trochę historii…

“Doświadczenie to imię, jakie ludzie nadają swym błędom.” – Oscar Wilde

rok 1998 – Początek funkcjonowania firmy na rynku – import i sprzedaż hurtowa produktów wyposażenia łazienek.

rok 1999 – Sklep detaliczny z wyposażeniem łazienek w Pile.

rok 2001 – Zmiana lokalizacji firmy, zakup nieruchomości w Pile przy ul. Podchorążych, otworzyliśmy jeden z większych sklepów z wyposażeniem łazienek i materiałów budowlanych w Pile “Market Budowlany”. Sprzedaż detaliczna i dystrybucja hurtowa mebli łazienkowych.

rok 2003 – Dywersyfikacja pionowa działalności firmy, start produkcji mebli łazienkowych

rok 2004 – Jako pierwsza firma w Polsce rozpoczęliśmy sprzedaż mebli łazienkowych przez Internet.

rok 2006  Zmiana lokalizacji produkcji i zakup hali magazynowo produkcyjnej przy ul. Podchorążych w Pile (teren byłego WOS-u). Zwiększenie możliwości produkcyjnych do około 800 szafek miesięcznie.

rok 2009 – Kolejna zmiana miejsca produkcji do jeszcze większej hali położonej w Szydłowie k/Piły w której funkcjonujemy do dziś. Umożliwiło nam to zwiększenie potencjału produkcyjnego oraz pozyskanie Klientów z Europy Zachodniej.

rok 2013 – Zakup nowych nowoczesnych maszyn do produkcji mebli. Poszerzenie grona odbiorców naszych wyrobów na teren Niemiec. Powiększyliśmy wachlarz produktów o meble do salonów, przedpokoju, sypialni, kuchni.

rok 2015 – Wdrożenie profesjonalnej aplikacji do zarządzania produkcją oraz procesami zachodzącymi w firmie Comarch XL. Zaprezentowaliśmy naszą ofertę na targach designu “May Design Series” w Londynie. Nowa strona internetowa z prezentacją naszych produktów, sklepem online.

rok 2016 – Rok rozwoju produktów w firmie, wdrożono około 20 nowych pozycji. Wejście na rynek Wielkiej Brytanii. Rozwój produkcji mebli pod wymiar.

rok 2017 – Powiększenie oferty o usługi projektowania wnętrz. Otworzyliśmy salonu sprzedaży kuchni, mebli pod wymiar w Poznaniu.

 

Labi Meble to my…

“Zabierzcie mi moje fabryki i maszyny, a odbuduję firmę w ciągu trzech lat. Jeśli zabierzecie mi moich współpracowników – nie zdołam jej odbudować nigdy.” – Henry Ford

1

 

Labi Meble to innowacje, dbałość o jakość i efektywność…

 “Czy zbudowałeś już swoje zamki w przestworzach? Doskonale, tam właśnie powinny stanąć. Teraz, natychmiast zabierz się do pracy i połóż pod nie fundamenty.” – Henry David Thorea

2  DSC_1280

DSC_1283 DSC_1285 

DSC_1286 DSC_1288