Unia Europejska

Europejski Fundusz

Rozwoju Regionalnego

+48 660 491 688

Kolekcja Alfa

Kolekcja mebli Alfa to połączenie nowoczesności z oryginalnością i niezwykłą jakością, wyrażone poprzez minimalistyczne kształty, wyrazistą kolorystykę, elegancję oraz innowacyjną formę. Doskonała jakość prezentowanych mebli gwarantuje nie tylko ich niepowtarzalny, zjawiskowy design, ale również długoletnią trwałość. Ich obecność w stylizowanej przestrzeni całkowicie odmieni  aranżację i wprowadzi do wnętrza niezwykłą świeżość, udowadniając, że mebel może spełniać nie tylko rolę użytkową, ale również stać się wyjątkową dekoracją.

Inspiracją projektanta było połączenie nowoczesności, z renesansem. Proste kształty, zestawienie kwadratu z prostokątem, połyski, drzwiczki otwieranie bezdotykowe nawiązują do dzisiejszych czasów natomiast nogi akcentują epoką renesansu. Całość tworzy nietuzinkowy styl Vintage.

Szafki można dowolnie komponować, tak aby stworzyć niepowtarzalne wnętrze. Meble występują zarówno w wersji wiszącej jak i na nogach.

Korpusy mebli śnieżnobiałe, fronty biały połysk +  do wyboru kolory wybarwień frontów: czarny połysk, orzech colon – w strukturze synchronicznej 3D która perfekcyjnie imituje strukturę drewna. 

Produkty z tej kolekcji